KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12634008
nr 1263 4008
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Akvarell, Perspective japonaise, signerad. 29x22 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:53:19
500 kr
800 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd